IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Pokud vás stále děsí zkušenosti z devadesátých let, kdy každá společnost měla v závěsu za několika osobními počítači jeden server na jejich propojení a zálohování, vězte, že v 21. století už není žádné zbytečné techniky potřeba. Není třeba plýtvat kapacitou serverů, když už výpočetní kapacita a úložný prostor není dávno závislý na hardwaru. Naopak je výhodné data skladovat mimo vaši společnost, aby se tak předešlo jejich ztrátě v případě vykradení, živelné pohromy či požáru. K čemu mít data zálohovaná ve vedlejší místnosti, když o ně můžete přijít i tam?

Služba K2 Cloud nabízí uložení kopií kritických dat bezpečně mimo hlavní produkční místo, v případě serverů v datovém centru poskytuje vhodný chlazený prostor s garancí teploty a vlhkosti prostředí. Samozřejmostí je redundantní napájení z dieselagregátů. Takže v případě výpadku elektřiny servery s vašimi daty poběží dál a vy k nim budete mít kdykoliv přístup.

Výhodou K2 Cloudu jsou minimální pořizovací náklady, neboť nemusíte nakupovat licenci softwaru pro jednotlivé informační systémy. Naopak máte přístup k široké škále aplikací, za jejichž využívání platíte měsíční poplatek. A to za služby, které skutečně využíváte. Nemusíte si lámat hlavu s tím, jaký IT výkon a jakou úložnou kapacitu bude vaše společnost potřebovat za několik let. To lze jednoduše nastavit dle toho, jakou kapacitu právě potřebujete. Takže neplatíte zbytečně za nadbytečnou kapacitu informačního systému, ani si nemusíte pořizovat drahý hardware, který nakonec ani nevyužijete nebo který vám rychle zastará. Takový přístup k IT službám pomůže snížit provozní výdaje vaší společnosti a zvýšit váš zisk.


Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...

Jak na efektivní SE

Optimalizace pro vyhledávače už dnes není pro většinu lidí pohybujících ...