IT novinka: Kvalitní informační systém od firmy s praxí

Správa a bezpečná úschova dat je noční můrou každé větší firmy. A pokud nechcete, aby kancelářemi pobíhal zmatený IT odborník a museli jste utrácet měsíčně stovky tisíc za vlastní datové centrum, které nakonec během několika málo let můžete jen odepsat, nabízí se uložení vašich dat na K2 cloud. Ten navíc splňuje všechna nutná klasifikační kritéria pro plnohodnotný informační systém.

K jednotnému prostředí pro všechny vámi zvolené služby z katalogu můžete přistupovat kdykoliv a odkudkoliv. Neustálý provoz garantují více něž dvacetileté zkušenosti společnosti K2 atmitec s.r.o., která K2 cloud provozuje. U služeb, které si z katalogu služeb vyberete se okamžitě rozběhne workflow, takže není třeba čekat na aktivaci služby. O ní budete neprodleně informování a současně se odešlou všechny potřebné údaje k fakturaci. O výši plateb jste informování už z katalogu služeb a její celková hodnota závisí výhradně na využívaných službách, takže neplatíte za nic, co nevyužijete.

Výhody K2 cloudu

Mezi nesporné výhody patří snížení nákladů či investic do ICT (provoz, rozvoj) nebo vyšší flexibilita při růstu a především přenesení odpovědnosti (včetně odpovědnosti za škodu) na stranu poskytovatele. Samozřejmostí je škálovatelný výkon, garance dostupnosti a zabezpečení.

Druhy K2 cloudu

  • Veřejný cloud je určen soukromým organizacím pro interní potřeby, kdy jsou informace poskytovány uživatelům v rámci organizace.
  • Privátní cloud je zaměřen na poskytování informací konkrétním zákazníkům a to v zahlesované i volně přístupné podobě v hodné především pro CRM systém (customer relationship management.
  • Hybridní cloud spojuje výhody obou výše zmíněných řešení.

ERP systém

ERP systém (Enterprise resource planning), jinými slovy informační systém, který integruje a automatizuje velké množství procesů souvisejících s produkčními činnostmi podniku, v podání společnosti K2 atmitec nabízí vysoký výkon a rychlost, velkou škálovatelnost, pokročilou přizpůsobivost, vysokou funkčnost a propracovanost napříč komplexním programem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *