Zvažujete ve firmě koupi špičkového notebooku Dell, HP nebo Lenovo? Půjčte si ho!

V dnešní době již není žádný problém půjčit si doslova cokoliv. Můžete si půjčit auto, v lyžařských střediscích kompletní vybavení nebo v létě zase jízdní kola. Tento trend se však postupně přesouvá i do oblastí, které dříve toto neumožňovali. Řeč je o oblasti výpočetní techniky, kde pokud jste v minulosti potřebovali notebook, museli jste si ho zkrátka zakoupit. Nyní je však situace zcela jiná, a tak lze využít i pronájem notebooků. Ten je doslova ideální možností pro řadu firem, které pořádají různé konference či jiné akce, kde je výpočetní technika nezbytností, ale zároveň se po skončení akce již dále pro činnost firmy nehodí.

Bylo by tak skutečně velmi neefektivní, pokud by si daná firma notebook koupila a přitom pro něho měla využití pouze několik dní v roce. Díky pronájmu tak nejenom ušetří, ale vždy bude mít jistotu toho, že bude moci využívat pouze výpočetní techniku špičkové kvality. Jedná o přenosné počítače značky Dell, HP nebo Lenovo – tedy skutečné špičky na našem trhu. Pronajmout si můžete třeba i tiskárnu a další vybavení nutné pro existenci v digitálním světě. Je zcela jedno, zda se bude jednat o jeden kus na jeden den, nebo několik kusů po delší dobu. Vše záleží na požadavcích klienta, který chce pronájem notebooků a jiných periferií využít.

Pokud tedy plánujete uspořádat školení pro své zaměstnance, prezentaci pro své obchodní partnery nebo odběratele, či jiné setkání, jako například meeting pro jednotlivé pobočky vaší firmy, popřemýšlejte nad možností, zda by se vám tam právě výpočetní technika nehodila. A buďte si jisti, že tomu tak skutečně bude. Potom se stačí obrátit na firmu Technimax.cz, která již vše zařídí a dodá vám vše dle vašich požadavků. A to za velmi příznivé ceny, včetně mnoha výhod. Například v případě pronájmu alespoň 5 kusů dostanete jeden notebook jako rezervní kus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *