IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Jste jedni z těch, kteří plánují koupi počítače, ale jeho použití je výhradně omezeno na zábavu – tedy filmy, surfování po internetu, nebo kontakt s přáteli na sociálních sítích? Potom zapomeňte na stolní počítače nebo notebooky, jelikož v tomto ohledu jsou mnohem lepším řešením tablety. Jejich výhodou je především velikost, celková hmotnost a výdrž baterie. Zatímco notebook je často neskladný a těžký, tablet si můžete pohodlně vzít kamkoliv. Ideální pokud chcete ležet v posteli a sledovat zajímavý film.

Trh nabízí několik různých možností, které se samozřejmě liší nejenom celkovým výkonem, ale i úhlopříčkou displeje, nebo použitým operačním systémem. Pokud se v této oblasti neorientujete, určitě se zaměřte na tablety Samsung. Právě ty jsou v současnosti považovány za ty nejlepší. Největší výběr nabízí internetový obchod LevneELEKTRO.cz, a tak si sami můžete vybrat přesně takový, který bude vašim potřebám a požadavkům vyhovovat nejvíce. Vzhledem k celkovému provedení a také k jedinečným technologiím se můžete těšit na snadné ovládání, nízkou hmotnost a samozřejmě také na velkou výdrž baterie.

Samozřejmostí je také použití toho nejrozšířenějšího operačního systému, který svět tabletů provází. Jedná se samozřejmě o Android, který pochází s dílny Google, a po svém uvedení na trh se během několika měsíců stal hitem. I právě proto jsou tablety Android tím nejlepším, co si můžete dopřát. Tento systém totiž nabízí stabilitu, skvělé funkce, nebo také možnost doinstalovat si celou řadu programů, her nebo doplňků, díky kterým si tablet přizpůsobíte všem vašim potřebám a požadavkům. Veškeré stahování těchto aplikací je velmi snadné a to díky Google Play, který umožní instalaci doslova jedním kliknutím a nemusíte se tak trápit složitými instalačními procesy, jako je tomu třeba na počítačích.

1 komentář zatím.

  1. Slováček napsal:

    prosím o návod jak se s androidem připojím k internetu. Mám Samsung Galaxy note 10.1
    Díky


Hrajeme počítačov

Jsou lidé, kteří jsou nadšenci do hraní počítačových her a ...

Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...