Vytvořte si vlastní mobilní aplikaci

Mobilní telefony a vůbec mobilní digitální technologie je dnes všude kolem nás rozšířena takovou měrou, že si běžný život bez těchto praktických vychytávek neumíme už ani představit. Mobil využíváme nejen na telefonování a zasílání zpráv, ale stále častěji se prostřednictvím tohoto zařízení připojujeme k internetu. Propojení s internetem představuje nepostradatelnou součást moderních komunikací, která nejen do mobilního telefonu přináší zcela nové rozměry. V kurzu jsou rozhodně i mobilní aplikace – zajímavé utility a programy, které umožňují nejrůznější věci.

Ať již se jedná o přísun nových zpráv, praktickou aplikaci pro předpověď počasí, rezervaci lístků nebo třeba hobby záležitost, asi se nenajde nikdo, kdo by na současných chytrých telefonech alespoň nějakou miniaplikaci nevyužíval.

Zvládne to každý

Provozujete-li jakékoliv služby, projekt nebo web, nic vám nebrání v tom, abyste posílili váš prodejní nebo uživatelský kanál a to právě díky vytvoření vhodné mobilní aplikace, kterou začnou uživatelé mobilů využívat. Že nejste programátor, že se v IT, kódech a skriptech nevyznáte? To v žádném případě není překážka! Mobilní aplikaci pro základní a nejrozšířenější platformy, tedy pro iphone, android, ios nebo apple si může vytvořit každý zcela zdarma a to díky projektu Adamapp. Nebude vám to nic stát, zvládnete to za pár minut a to vše pouze za měsíční úhradu malého paušálu, díky kterému si vaši aplikaci budou moci stáhnout klidně i miliony lidí!

Mobilní aplikace může představovat doplněk ke klasickému webu, případně jeho alternativu. A jak na to, jak postupovat? Je to velmi jednoduché. Klikněte na web adamapp.cz, vytvořte si účet. Nastavte aplikaci, dále potom importujte potřebný obsah a vytvořte záložky. A to je v podstatě vše, nyní je aplikace připravena k použití, nechcete-li si ji nechat pouze pro sebe, nabídněte ji ke stažení v google play nebo app store!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *