Jak si nastavit vlastní tapetu na Googlu?

Už jsme tu měli nastavení vlastního pozadí pro přihlašovací obrazovku, tentorát budeme nastavovat také tapetu, ale na internetu. Vyhledávač Google totiž dovoluje na své hlavní straně měnit pozadí. Můžete si jej přizpůsobit tak, že hledání pro vás bude radostí.

Jako tapetu si můžete zvolit obrázek z vašeho počítače. Pokud ale žádný vhodný nemáte, nevadí. Samotný Google vám nabídne obrázky, především fotografie, z veřejných galerií, v těch lze vyhledávat. Pro ty, kterým by velký výběr vadil, pro ty je připraveno několik vybraných snímků, ty se po čase obměňují.

Změna tapety na Google.cz je triviální záležitostí. Jediné co potřebujete udělat je kliknout v levém dolním rohu na odkaz Změnit tapetu. To samozřejmě lze provést pouze pokud jste přihlášení na váš účet, jen tak bude změna trvalá.

Po kliknutí se vám otevře okno, kde budete mít nabídku čtyř zdrojů pro vaší tapetu. Po vybrání, kliknete na tlačítko Vybrat a tapeta se během několika sekund nastaví.

Google výběr tapety

Pokud se vám tapeta líbit nebude, můžete jí změnit. To lze udělat opět v levém dolním rohu, tentokrát tam však bude odkaz Odebrat tapetu. Po kliknutí na tento odkaz se vzhled změní na klasické bílé pozadí, ale objeví se tam opět odkaz Změnit tapetu. Takto můžete stále dokola zkoušet nové tapety.

Google vlastní tapeta

Pokud se vám líbí tento západ slunce, který je pro vás ukázkou, jak může takový upravený Google vypadat, tak podobné tapety najdete ve  Veřejné galerie pod vyhledáním “africa”.

16 thoughts on “Jak si nastavit vlastní tapetu na Googlu?

  1. Tak nevím,vytvořil jsem si účet a stejně si tapetu nezměním, prostě v levém rohu dole jak je psáno žádné tlačítko “Změnit tapetu” nemám !!

  2. Já tady na hlavní stránce nemám v tom levym rohu ” změnit tapetu” vůbec nevim jak to nastavit :/

    1. Ahoj, už se ti podařilo nastavení tapety, pokud ano můžeš mi poradit nemám tam změnu tapety také, předem díky.

  3. Já tam taky v levém dolním rohu nic nemám, takže článek mi je fakt k ničemu. Kdyby aspon autor článku poradil! :/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *