IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Vlastní mobilní aplikace během chvíle

Jedna věc je být viděn na internetu skrz klasické rozhraní a druhá věc potom mít k dispozici vlastní mobilní aplikace. Stále více lidí používá ve svých mobilech aplikace. A důvod? Je prostý. Nemusí spouštět v mobilu internetový prohlížeč, nemusí zadávat adresu a navíc mají jistotu, že bude to, co potřebují vědět, pro mobilní zobrazení dostatečně kompatibilní a přívětivé. Tak proč si nevytvořit za pár korun také vlastní mobilní aplikaci?

A že nejste zdatní v programování, že tomu vůbec nerozumíte? Není to skutečně žádný problém. Díky nástroji Adam si totiž můžete vytvořit mobilní aplikaci na míru za několik málo okamžiků. Nepotřebujete znát složité programovací jazyky. Vše proběhne intuitivně, zvládne to naprosto každý. Velkou výhodou je, že takto vytvořená mobilní aplikace bude kompatibilní s většinou důležitých mobilních platforem. Jedná se o apple, ios, iphone a android.

Aplikaci přes nástroj Adam mají i celebrity

A že to skutečně funguje, to by vám mohla potvrdit nejedna celebrita, která si udělala aplikaci na mobilní telefon právě prostřednictvím nástroje Adam. Tak například Ewa Farna nebo Emanuele Ridi – možná jejich aplikace velmi dobře znáte i vy.

Mobilní telefony dnes představují nepostradatelného pomocníka každého z nás. Dávno už to není pouze o volání a zasílání zpráv. Mobilní telefony jsou i prostředek zábavy a samozřejmě i moderního stylu. Aplikace zažívají obrovský boom. Jsou to malé programy, které jsou přívětivé ke svým uživatelům, i proto jsou tak oblíbené.

Chcete-li mít i vy vlastní mobilní aplikaci, věřte, že to není nic složitého. Budete postupovat v několika krocích. Nejprve se zaregistrujete na webu adamapp.cz, dále nastavíte aplikaci, importujete potřebný obsah, vytvoříte záložky a máte v podstatě hotovo. Potom už zbývá pouze odhalení a případný rozvoj. Vyzkoušejte a uvidíte!


Hrajeme počítačov

Jsou lidé, kteří jsou nadšenci do hraní počítačových her a ...

Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...