Úspěšnou marketingovou strategii podpoří špičkové IT

Marketing se může promítat do všech odvětví firmy, včetně IT, na které je zaměřen náš magazín. I když si již bezpečně pod pojmem IT a ajťák představíme protagonisty seriály IT crowds, sami nosíme IT technologii neustále u sebe – mobilní telefon. A pracujeme většinou s notebookem nebo osobním počítačem. Nepotřebujeme ničemu z toho dopodrobna rozumět a světe div se, ono se to dnes už stále méně porouchává, takže čistokrevného ajťáka vídáme stále sporadičtěji. Konečně se můžeme bez obav obklopit moderními technologiemi a dokonce tak dáme své image a firmě šmrnc. Není nic horšího, když váš obchodní zástupce vybalí na klienta starý ošoupaný noťas, kterému všechno strašně dlouho trvá.

Jsou kreativní odvětví, kde se bez chytrých mobilů prostě neobejdou. Přidáte-li k takové výbavě i výkonný lenovo notebook, nic vás i při běžné práci nezastaví. Velikou výhodou u typu Thinkpad T530 je funkční design, kterým vkusně zaujmete. Jistě jste o značce Lenovo již slyšeli a možná vás zaskočila vysoká cena těchto luxusních notebooků, ovšem nyní již není takový problém najít levný Thinkpad T530. A rozhodně se nemusíte obávat toho, čeho jste byli u svého starého a programy zahlceného notebooku zvyklí.

Marketingová strategie myslí na každý detail. Vaši spolupracovníci by měli vědět, že všichni kopete za stejný tým. Pokud ti výše postavení budou vybaveni lepší technologií zvučnějších značek, asi těžko od řadových zaměstnanců můžete očekávat špičkové výkony. Stejně tak prezentace vaší značky s technikou z minulého století už jaksi neobstojí. Podstatnou částí prezentace firmy a komunikace s klienty je webová stránka, s kterou vám pomohou na webu kolovratok.sk, kde sídlí strategická reklamní agentura. Uvidíte, že se pod pojmem IT neskrývá jen umaštěný a nemytý ajťák.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *