Tvorba osobních i firemních webů na klíč

Webové stránky jsou velmi praktickým a mocným nástrojem. Informují, popisují, navádějí a prodávají. Služby i zboží. 

Poutavý design webových stránek mnohdy rozhoduje, jestli uživatelé na stránkách zůstanou a dostanou se do jejich hlubších struktur, či je opustí a zkrátka půjdou o stránky dál. Už jen z toho důvodu je na místě dát si na jejich tvorbě záležet. Nebo ji přímo svěřit profesionálům.

Převálcujte konkurenci

V byznysu a službách obecně je samozřejmě v závislosti na zaměření velká konkurence. Ty tam jsou doby, kdy ve městě byla jedna kadeřnice a jeden kosmetický salon. Zákazníci si dnes mohou vybírat. Mnohdy na základě prvního dojmu z webových stránek – pokud jimi poskytovatel daných služeb disponuje. V opačném případě přichází o zákazníky.

Web je vaší vizitkou

Na webových stránkách se z výše zmíněných důvodů nevyplácí šetřit. Jsou totiž vaší vizitkou. Zřejmě byste se zdráhali prezentovat se s kouskem papíru s vytištěným jménem a adresou. A jak vypadá váš web? Stejně jako image vašeho podnikání neposílí nekvalitně zpracovaná vizitka, jej může poškodit nekvalitně vytvořený web. Jsou to totiž detaily, které mnohdy rozhodují.

Přehledně a poutavě 

Jaké jsou parametry kvalitního webu?V první řadě by měl být přehledný, designově čistý, ale i poutavý. Návštěvníka musí během několika prvních vteřin zaujmout. Nestane-li se tak a nemá-li primárně o vaše služby či zboží stoprocentní zájem, web opustí. A to rozhodně nechcete. 

Profesionální web? Jedině od webdesignera!

Laik takový web vytvoří jen stěží, a to i přesto, že současný trh zaplavují cenově dostupné šablony, s nimiž si webové stránky vytvoří téměř každý. Uvědomte si ale, že jsou stránky a stránky. Web vytvořený profesionálem je vyladěný do posledního detailu. Profesionální webdesignér jej zákazníkovi vytváří na klíč, zohledňuje jeho specifické potřeby i cílovou skupinu. Profesionálně vytvořené webové stránky jsou také optimalizované pro webové prohlížeče, čímž se pro vás zvyšují šance přílivu nových zákazníků.

Tvorba osobních i firemních webů

Přesně tyto služby svým zákazníkům nabízí Jaroslav Voldřich (na internetu hledejte pod odkazem tvorba webových stránek Plzeň), dlouholetý konzultant digitální agentury Antee. Vytvoří vám web nový i upraví ten stávající. Jeho doménou je návrh a výroba stránek stejně jako redesign stránek stávajících. Zaměřuje se na tvorbu webů firemních, osobních stejně jako webů pro obce, města, instituce, organizace, prakticky pro každého, kdo se chce prezentovat na internetu. V něm totiž vše na webových stránkách stojí a padá zároveň. Tak neváhejte! Více informací najdete na adrese www.jaroslavvoldrich.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *