Technické řešení pro specialisty v oboru nese název SEO hosting

Prezentace na internetu dnes vyžaduje odborný přístup, tedy alespoň v případech, kdy to s ní myslíte vážně. Určitě není jedno, u jaké společnosti budete mít hosting. Ať již máte microsite, minisite, či rozsáhlejší weby a prezentace, je profesionální podpora webu něčím, co nelze podceňovat.

Stoprocentně se vyplatí popřemýšlet o SEO hostingu – řešení pro odborníky, které s sebou přináší pestrou paletu výhod. SEO hosting je prakticky rozšířením multihostingu. Podpůrné weby je touto cestou možné umístit na servery po celé České republice. Znamená to, že vaše projekty nebudou pouze na jedné IP adrese. Služba je dostupná jak pro běžné IPv4 tak i nové protokoly v IPv6. Zapomenuto není ani na reverzní záznamy, které jsou vedeny na rozdílných doménách. Odlišné typy operačních systémů na jednotlivých serverech potom ještě více přispívají ke stabilnímu chodu webu a minimalizaci jakýchkoliv problémů. Je třeba zdůraznit, že se nejedná o službu SEO, ale pouze o technické zabezpečení, které by však mělo být řešeno již v základu pro každý internetový projekt.

TELE3 – spolehlivost a odborný přístup

SEO hosting vám zajistí společnost TELE3. Řeč je o velmi oblíbeném poskytovateli, který se může pochlubit hranicí 50 serverů a to nejen v unikátních lokalitách, ale i na naprosto rozdílných adresních rozsazích. Toto číslo bylo dosaženo na přelomu roku 2014 a 2015.

SEO hosting je poskytován zdarma k placené službě multihosting. Využijí ho především ti, kteří působí v oblasti SEO a denně se s touto problematikou potýkají. Využitelný je v případech, kdy má uživatel vedeno ve svém účtu v TELE3 minimálně dvacet domén a aktivně využívá kreditního systému.

SEO hosting pro své projekty využívá mnoho předních českých odborníků, je tak téměř jisté, že se to velmi vyplatí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *