Jak stahovat z Megavideo.com bez limitu?

Rádi sledujete filmy či seriály online? Velmi populární službou, na které je umístěnu velké množství těchto populárních seriálů je server Megavideo.com. Je to něco jako YouTube pro seriály a filmy. Najdeme na něm i spoustu seriálů s českým dabingem nebo titulky.

Jedinou nevýhodou je, že sledování není neomezené a máte určený limit. Ten je stanoven na 70 minut, po kterých musíte čekat dalších 30 minut, než budete opět moci sledovat dalších 70 minut a tak stále dokola. Stihnete tedy tak 2 díly nějakého sitcomu, jeden a půl dílu klasického seriálů a film nedokoukáte. My ale víme, jak sledovat na Megavideo bez omezení!

To co budeme potřebovat ze všeho nejvíce je odkaz na vybrané video, které si přejete na Megavideo zhlédnout. Pohodlně si tedy video najděte a poté až budete na stránce, kde se nachází a uvidíte přehrávač ke spuštění, jednoduše zkopírujte adresu stránky z adresního řádku vašeho internetového prohlížeče.

Megavideo

Tento odkaz poté vložíme do políčka, které se nachází na speciálním webu TV.wrzuc.to. Jedná se o polský web, takže se nelekejte polštiny. I když je nahoře ikonka pro český překlad, přeloženo není úplně vše.

TV.Wrzuc.to

Nejdříve je však nutné provést registraci na web. Poté co se zaregistrujete, už můžete jednoduše sledovat vámi vybraná videa nejen z Megavideo, ale i z jiných služeb a to bez limitu a jakéhokoli omezení.

One thought on “Jak stahovat z Megavideo.com bez limitu?

  1. Web TV.wrzuc.to se snažím otevřít už několik dnů, ale tato webová adresa prý neexisuje. Má někdo jiné zkušenosti – nebo kde dělám chybu ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *