Jak se zaregistrovat na Facebooku?

Facebook je fenomén, který se stal nejpoužívanější sociální sítí na internetu. I když je na Facebooku opravdu hodně lidí, zdaleka to nejsou všichni, i když to tak vypadá. Není proto divu, že lidé hledají spojení facebook registrace . Dalším důvodem jsou i podvody, které z vás chtějí vylákat informace.

Jak se tedy bezpečně zaregistrovat na Facebook? To si ukážeme v tomto návodu. Je to snadné a zabere to pouze chvíli, takže se už jen ujistěte, zda chcete být v kontaktu s přáteli, rodinou či známými, a jdeme na to!

Pokud zvítáte na hlavní stranu Facebooku, tedy facebook.com, tak první co uvidíte je registrační formulář. Nemusíte ho složitě hledat, máte jej hned připravený a stačí jen vyplnit základní údaje.

Upozornění: Zkontrolujte, že máte v adresním řádku opravdu variantu “facebook.COM”, neboť na adrese “facebook.CZ” se nachází podvodný obsah!

Facebook registrace

Zadávejte je však pravdivě, neboť pokud by někdo administrátorů zjistil, že nejste osoba za kterou se vydáváte, tak by vám účet zrušil. Možná si myslíte, že je nemožné na to přijít, ale věřte, že šance, ž vás odhalí je poměrně vysoká. Facebook slouží ke sdružování a komunikaci reálných lidí!

Poté, co se zaregistrujete přes tento formulář, bude nutné potvrdit registraci na Facebooku přes e-mail, který vám příjde. Nezapomínejte, že e-mailová adresa je zároveň přihlašovacím jménem. Zde nejsou žádné přezdívky, stačí pouze e-mail.

* * *

Opět nic těžkého. Vše je usnadněno tím, že Facebook je lokalizován do češtiny, pokud jej máte v angličtině, snadno jej dole přepnete. Jediné na co si musíte dát pozor, aby se jednalo o pravý Facebook a ne jen o web, který se tak tváří a chce získat vaše osobní údaje.

2 thoughts on “Jak se zaregistrovat na Facebooku?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *