Pronájem eshopu – začátek vašeho podnikání

Zapomeňte už na věčné žehrání na to, že pro rozjetí podnikání potřebujete velkou investici, na kterou nyní nemáte dostatek peněz. Třeba jste šikovní a vyrábíte výrobky, po kterých se ostatní shánějí. Není nic snadnějšího, než okouknout konkurenci, nasadit podobné ceny a něco z vašich výrobků prodat. Nebo máte velký talent na samotné prodávání a víte, že si od vás zákazníci koupí zboží, které umíte náležitě vychválit. Ani k jednomu není třeba žádných horentních sum rozjezd kamenné prodejny. Začít prodávat přes internet můžete klidně z obýváku svého bytu či domu. Nemusíte ani dlouhé týdny či měsíce čekat, až programátor dokončí váš eshop. Nabídnout své zboží světu můžete během jednoho večera.

Jak vybrat eshop

atomer1Velikou otázkou je, jaký eshop si vybrat. Jak jsem již napsal, je zbytečné hledat kvůli tomu programátora, eshop mu zadávat a čekat, kdy svou práci udělá. Samozřejmě si jednou můžete nechat udělat eshop na míru a mít vlastní, udělaný na zakázku přesně podle vašich potřeb, což není levná záležitost. Mezitím si na takový eshop můžete vydělat. A do té doby si eshop pronajmout, tedy vybrat si systém na jeho provoz a ten lze snadno nalézt díky webu vybrat-eshop.cz. Tam má v současnosti nejlepší hodnocení Atomer.com. Jeho velkou výhodou je, že platíte pouze za služby, které skutečně využíváte. Samozřejmě k optimálnímu nastavení se musíte s jednotlivými službami blíže seznámit. Takže i když služba garantuje spuštění eshopu do jedné minuty a dokonce 30 denní zkušební verzi zdarma, přesto byste měli u nastavení svého eshopu chvilku strávit. Do čtyř odpoledne vám bude k dispozici od pondělí do pátku technická podpora. Administrace není zrovna nejintuitivnější, spíš se jedná o obsluhu systému určenou pro techničtější typy. Usnadnit práci se složitým výčtem modulů mají třeba výrazné ikonky, díky nimž se v administraci neztratíte.

Platíte pronájem eshopu jen za jednotlivé atomy

atomer2Celý systém Atomer se nazývá podle atomů, v tomto případě podle modulů, které můžete zapínat a vypínat dle toho, co v eshopu skutečně potřebujete. Neplatíte tak měsíční paušál za pronájem robustního řešení, ale naopak formou strhávání kreditu platíte za služby, které skutečně využíváte. Celková suma za jednotlivé atomy se rozpočítává obvykle na 365 dní, ovšem odebírané služby můžete kdykoliv během pronájmu eshopu měnit, takže budete platit jen za to, co skutečně využíváte. Velikou výhodou jsou i vnitřní statistiky systému nebo napojení přímo na dodavatele, kterého upozorní systém na objednávky či případné nutné doplnění zásob. Uvidíte, že za ten čas věnovaný správnému nastavení všech modulů a dalších funkcí, včetně napsání textů pro vás eshop, bude stát za to. A vaše podnikání můžete konečně rozjet bez zbytečných výmluv díky pronájmu eshopů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *