Přes 100 TV stanic na jednom místě – teď sledujte internetové TV měsíc zcela zdarma

Jste pořád doma v karanténě? Zvykli jste si na home office a oceníte kulisu? Nebo vám doma sedí znuděné děti a raději je chcete trochu zabavit? 100 TV kanálů to rozhodně zvládne. Zejména, když je součástí i HBO GO. Teď na měsíc zdarma. Vstupte do budoucnosti – začněte sledovat televizi jinak.

Obří balíček televizních kanálů na jednom místě – těch zdarma, i těch placených

Vše k vám dojde moderně přes vaše internetové připojení. Premium balíček je skutečně prémiovou nabídkou internetové TV, programů, které zabaví vás, děti, babičku a možná i vašeho psa. Konečně vstoupíte do třetího tisíciletí a nebudete se již koukat pouze na komerční a veřejnoprávní české televize. A nejen to. Zmeškali jste svůj oblíbený seriál nebo pořad? Nic se neděje. Prémiový balíček vám neumožní pouze sledovat obrovské množství kanálů, ale dokonce se k zmeškaným či oblíbeným pořadům máte možnost vrátit až sedm dnů zpátky. Takto se vrátíte i k již proběhlým sportovním zápasům.

Aktuálně balíček PREMIUM nabízí 158 kanálů, z toho 104 v HD kvalitě

Kromě základních kanálů zde nechybí ty se zaměřením na sport, hudbu a lifestyle, regiony, dětské kanály, dokumentární pořady, samozřejmě ty zpravodajské, filmové, zahraniční i erotické. Součástí testování zdarma a následně i balíčku je rovněž filmový kanál HBO GO – bez reklamy, s filmovými premiérami i TOP seriály.

Sledujte své kanály kdekoliv

Nepotřebujete žádné antény, jenom připojení k internetu. Díky svému účtu na Spustit.cz můžete své oblíbené kanály sledovat na svém PC, na tabletu, v mobilním telefonu, samozřejmě též na své Smart TV. Kromě možnosti zpětného sledování až 7 dnů zpátky si máte možnost filmy, seriály a pořady rovněž nahrávat. Podle objednaného balíčku máte k dispozici až 120 hodin pro své nahrávky. Nikdo vám je nesmaže, dokud to nebudete chtít udělat sami.

Spustit.cz podporuje nejvíce zařízení na trhu – Apple a iOS, Android, Linux, aplikace pro chytré TV LG, Panasonic i Samsung. Zkuste si teď sledování televize tak, jak se patří ve třetím tisíciletí. Na měsíc zcela zdarma, bez zadání platební karty, pouze s rychlou registrací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *