IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Hledáte způsob, jak strávit váš volný čas, chcete se bavit, poznávat nová místa a máte rádi soutěžení? Co když vám řekněme, že toto vše můžete zažít a začít můžete vlastně okamžitě? Prahu totiž zachvátila nová hra, která nemá v České republice obdoby. Určena je pro všechny odvážlivce, kteří nechtějí jen sedět doma a nudit se…

Zapeklité úlohy řešíte v ulicích Prahy

Hra se jmenuje Time 2 Quest a svou formou nemá u nás konkurenci. Je to hra intelektuální a zároveň super zábavná a také pohybová. Podstata hry je vlastně velmi jednoduchá. Stačí se zaregistrovat na oficiálních stránkách hry na time2quest.com. Registrace vám zabere jen malou chvilku. Dále si stačí vybrat úkol a pustit se do jeho řešení. Jednoduchost a nudu ale rozhodně nečekejte. Tvůrci Time 2 Quest si libují v náznacích a metaforách. Nápověda k vyřešení úkolu tak může být skrytá třeba i v grafice nebo zvukové nápovědě. Abyste úkol vyluštili, je třeba vyrazit do pražských ulic. Budete se tedy skvěle bavit a ještě přitom poznáte naší matičku Prahu z úplně jiného úhlu. Při řešení hádanek můžete využít všechny informační zdroje, ale přesto se pěkně zapotíte.

 

Kdo se může zapojit?

Time 2 Quest je úžasná zábava a zapojit se může každý. Je určena pro turisty, rodiny s dětmi, studenty, přátele a zkrátka pro každého, kdo chce zažít něco nového. Pokud máte více kamarádů, můžete je třeba vyzvat na souboj – schválně – kdo bude úspěšnější.

POZOR – i jako soutěž

Hra Time 2 Quest není jen tak obyčejná. Je to zároveň soutěž. Hraje se o skvělý iPad mini. Pokud tedy máte volný čas a chuť se opravdu bavit, začněte třeba ještě dnes. Time 2 Quest je tu pro vás. Nové úkoly k vyluštění přibývají, takže se budete bavit hodně dlouho! Tak už na nic nečekejte a zaregistrujte se na time2quest.com.

AKTUALIZACE 5.8.:

hra o iPad už proběhla, iPad byl vyhrán a teď bude hra od 9.9. o 17. tisíc korun a ty se rozdělí podle místa, na kterém se umístíte..


Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...

Jak na efektivní SE

Optimalizace pro vyhledávače už dnes není pro většinu lidí pohybujících ...