Poznáte Prahu úplně jinak, zažijete dobrodružství a ještě můžete vyhrát skvělý iPad!

Hledáte způsob, jak strávit váš volný čas, chcete se bavit, poznávat nová místa a máte rádi soutěžení? Co když vám řekněme, že toto vše můžete zažít a začít můžete vlastně okamžitě? Prahu totiž zachvátila nová hra, která nemá v České republice obdoby. Určena je pro všechny odvážlivce, kteří nechtějí jen sedět doma a nudit se…

Zapeklité úlohy řešíte v ulicích Prahy

Hra se jmenuje Time 2 Quest a svou formou nemá u nás konkurenci. Je to hra intelektuální a zároveň super zábavná a také pohybová. Podstata hry je vlastně velmi jednoduchá. Stačí se zaregistrovat na oficiálních stránkách hry na time2quest.com. Registrace vám zabere jen malou chvilku. Dále si stačí vybrat úkol a pustit se do jeho řešení. Jednoduchost a nudu ale rozhodně nečekejte. Tvůrci Time 2 Quest si libují v náznacích a metaforách. Nápověda k vyřešení úkolu tak může být skrytá třeba i v grafice nebo zvukové nápovědě. Abyste úkol vyluštili, je třeba vyrazit do pražských ulic. Budete se tedy skvěle bavit a ještě přitom poznáte naší matičku Prahu z úplně jiného úhlu. Při řešení hádanek můžete využít všechny informační zdroje, ale přesto se pěkně zapotíte.

 

Kdo se může zapojit?

Time 2 Quest je úžasná zábava a zapojit se může každý. Je určena pro turisty, rodiny s dětmi, studenty, přátele a zkrátka pro každého, kdo chce zažít něco nového. Pokud máte více kamarádů, můžete je třeba vyzvat na souboj – schválně – kdo bude úspěšnější.

POZOR – i jako soutěž

Hra Time 2 Quest není jen tak obyčejná. Je to zároveň soutěž. Hraje se o skvělý iPad mini. Pokud tedy máte volný čas a chuť se opravdu bavit, začněte třeba ještě dnes. Time 2 Quest je tu pro vás. Nové úkoly k vyluštění přibývají, takže se budete bavit hodně dlouho! Tak už na nic nečekejte a zaregistrujte se na time2quest.com.

AKTUALIZACE 5.8.:

hra o iPad už proběhla, iPad byl vyhrán a teď bude hra od 9.9. o 17. tisíc korun a ty se rozdělí podle místa, na kterém se umístíte..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *