Pečlivě vybraní specialisté dokáží podnikání povýšit na skutečný byznys

Každé odvětví lidské činnosti je specifické svými potřebami a požadavky na znalost či praxi. Ne jakémukoliv oboru se může věnovat kdokoliv. To platí dvojnásob hlavně v těch situacích, kdy potřebujete kvalitně a spolehlivě odvedenou práci. Není v lidských silách, aby každý vystačil na všechno. Naštěstí je tu spousta odborníků a specialistů. Pokud nechcete ztrácet čas, nemá smysl, abyste se školili v oboru HR a vybírali ty správné uchazeče sami. Mnohem výhodnější je svěřit jejich nábor do rukou profesionálů a využít světového lídra ve vyhledávání klíčových specialistů, je jím právě Experis.

Experis – specialista na nábor specialistů

Experis má mezinárodní působnost a kombinuje odborné znalosti jednotlivých odvětví spolu s lidskými zdroji. Zaměřuje se především na vyhledávání specialistů v oblasti informačních technologií, inženýringu, finančnictví a účetnictví, ale i ve zdravotnictví. Jeho specializací jsou projektová řešení pro ucelené procesy a to především v těch odvětvích, která jsou důležitá pro celkový rozvoj byznysu klientů.

Obchodní pozice společnosti je závislá na kvalitě odborníků

Obchodní pozice každé společnosti je dnes daleko více než dříve závislá na práci jak jednotlivců, tak i celého týmů. Důležité jsou znalosti a odborná úroveň. Protože Experis odvětvím, kam dodává odborníky, dobře rozumí, dokáže vybrat právě ty nejlepší. Jedině s těmi lze totiž co nejdříve předehnat konkurenci a nechat ji navždy za svými zády. Motivace sama o sobě nestačí, nespornou konkurenční výhodou je odbornost a profesionalita zaměstnanců.

Pouze odborníci na správném místě jsou schopni chopit se příležitosti. Na této myšlence stojí úspěšné podnikání bez neustálých starostí a přežívání ze dne na den.

Nabídka práce – pracovní místa pro odborníky

Pokud patříte mezi odborníky a nemáte uplatnění, můžete i vy využít poptávku na webu Experis. Pracovní místa pro odborníky jsou pravidelně aktualizovaná, máte-li k tomu předpoklady, není nic jednoduššího, než se pokusit o kontaktování a nabídky vašich možností. Nabídka pracovních pozic a vyhledávání specialistů je poměrně velká – světová působnost zajišťuje, že si můžete také zapojit do týmů úspěšných společností.

Experis je projektem společnosti Manpower Group

Experis je projektem společnosti Manpower Group. Jedná se o přední světovou společnost působící v oblasti agenturního zaměstnání a recruitmentu. Experis se potom řadí mezi světové lídry v problematice vyhledávání konkrétních, specifických pozic z oblasti inženýringu, informačních technologií a finančnictví.

Nechejte si poradit

Hledáte vhodné pracovní uplatnění a nenacházíte? Jste specialisty v oboru, ale nejste plně vytíženi? Chtěli byste ukázat, co ve vás je a být součástí něčeho, co bude stát za to? Pokud tomu tak je, určitě se vyplatí využít možností, které nabízí Experis!

Pokud byste nevěděli, jak na to, stačí si nechat poradit. Centrála společnosti sídlí v Praze na Florenci 2116/15.

Ať již hledáte práci nebo stojíte na druhé, pomyslné straně a potřebujete nabrat specialisty, díky kterým se budete moci rozvíjet tím správným směrem. V obou případech je Experis pro vás vhodná. Správně fungující tým dává všem jeho členům patřičnou volnost ve svém uplatnění bez nutnosti neustále řešit problémy za druhé. Není nic horšího, než když vedoucí týmů řeší pouze a jen problémy vznikající na pracovišti a nijak se svým týmem k chodu společnosti nepřispívají.

Na síti inženýringu, finančnictví a informačních technologií stojí v současnosti velkou měrou celá naše ekonomika. Projekt Experis vám nabízí významnou pomoc k upevnění dosažených pozic na trhu nebo k rozjezdu dalšího podnikání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *