Optimálně nastavená PPC reklama zaručeně zvýší vaše tržby

Přemýšlíte nad tím, jak se svými službami či produkty prorazit v online světě? Základní pravidlo zní, že musíte být vidět. Toho dosáhnete správnou optimalizací svých webových stránek a efektivně nastavenou inzercí, která vám přivede potenciální zákazníky.

V čem spočívá princip PPC kampaní?

Představte si, že chcete s nabídkou svých služeb oslovit větší skupinu lidí. Už se naštěstí upouští od klasických letáků do schránek, které téměř všichni ihned vyhazují do koše. Pro danou firmu to znamená vysoké náklady s mizivým výsledkem. Oproti tomu u internetové PPC reklamy platíte pouze za skutečné prokliky, které přivedou zákazníky na váš web. Navíc vhodné zacílení PPC kampaní vám přivede takovou skupinu uživatelů, u nichž je vysoká pravděpodobnost, že vašich služeb využijí.

Na koho se obrátit?

Jednou z firem, která se výkonovou PPC reklamou profesionálně zabývá, je PPC Profits. Tito odborníci se věnují tvorbě a efektivnímu nastavení PPC kampaní, jež budou fungovat ve vyhledávačích napříč nejpoužívanějšími reklamními systémy, jakou jsou Adwords, Sklik a Etarget. Digitální agentura Brno se nezaměřuje pouze na PPC, nýbrž poskytuje komplexní balíček služeb souvisejících s výkonovou online reklamou.

S čím vám pomůže?

PPC specialisté chápou váš business v souvislostech, k dosažení těch nejlepších výsledků přispěje celá řada moderních online nástrojů. Řeč je o SEO, real-time biddingu, remarketingu, reklamě na Facebooku, analýze klíčových slov, emailingu atd.

Jaký bude postup?

Nejprve vám bude založen reklamní účet a nastaveny analytické nástroje pro transparentní měřitelnost PPC kampaní. Na základě hloubkové analýzy klíčových slov souvisejících s vaším podnikáním budou napsány inzeráty, které budoucí zákazníky zaručeně zaujmou. Po jejich nasazení pak můžete v Google Analytics sledovat, jak se daří konverznímu poměru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *