IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Oprava notebooků a počítačů rychle a jednoduše

Porouchané počítače vám vaši práci, zábavu a internetovou komunikaci nijak neusnadní, právě naopak. Pokud je vašim přáním fungovat v podnikání bez problémů, nutnosti je funkční PC. Oprava počítače netrvá měsíce, jak si možná mylně myslíte. Dnešní doba k nám přivála bezkonkurenční podmínky, které si oblíbí každý z vás.

Výhody rychlé pozáruční opravy

Pokud vašemu počítači již vypršela záruční lhůta a náhle přestal fungovat, nevadí! O váš počítač se postaráme i přes výše uvedenou skutečnost. Zaměřujeme se také na nespočet značek, které se na českém trhu vyskytují. Starost vám také nemusí dělat doba opravy, která se pohybuje okolo 3 dnů. Opravený notebook či PC přivezeme přímo k vám domu, což jistě uvítají všichni, kteří rádi šetří svůj čas.

PC servis Praha zdarma provede analýzu poškození, která vám osvětlí cenovou relaci následné opravy. Celkovou cenu zákazník nejprve odsouhlasí a až poté PC servis váš notebook či PC opraví. Obvyklou obavou našich klientů je čas strávený hledáním naší provozovny a případné fronty s počítačem v náručí. Navíc všichni víme, jak to bývá s dopravou po Praze a z několikaminutové jízdy po městě se může stát i hodinové popojíždění. Z tohoto důvodu zařizujeme svoz i dovoz zakázek zcela zdarma.

Opravy notebooků aneb možnost pro každého z vás

Již nemusíte platit za nedokončené opravy, my vám pomůžeme konečně uvést váš počítač do chodu, takže zařízení nedáme z ruky, dokud nebude úplně opraveno. Pomýšlíte nad koupí nového PC či notebooku? Naši odborníci vám ochotně sdělí stav vašeho zařízení. Je jen a jen na vás, jak se rozhodnete.

Acer servis Praha je skvělým řešením, jak konečně nechat opravit váš notebook. Velmi příznivé jsou také ceny.


Hrajeme počítačov

Jsou lidé, kteří jsou nadšenci do hraní počítačových her a ...

Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...