Návod, jak a kde stahovat a nahrávat soubory opravdu zdarma

Stahování a uploadování souborů na internetu je kapitola sama pro sebe. Když pomineme problémy s autorskými právy, přichází na řadu otázka, jak to nahrát zdarma bez nutnosti placeného účtu na některém z českých serverů. V tomto článku vám prozradíme, jaká bezplatná varianta existuje ke známým Ulozto.cz, Sdilej.cz, Datoid.cz a dalším.

Neomezená rychlost stahování a nahrávání

Jedná se o poměrně novou službu na českém internetu, která nabízí stahování souborů s neomezenou rychlostí. Výhoda je dostupná pro všechny registrované uživatele. Jedná se o stránky xShare.cz a opravdu stačí pouze registrace. Neplatíte žádné kredity ani měsíční členství. To je v porovnání s jinými službami na stejném principu příjemná změna. Pokud potřebujete rychle sdílet soubory a nechcete platit za možnost využívat naplno rychlost svého internetového poskytování, je tento server dobrou volbou.

Stačí se jenom registrovat

Návod, jak stahovat a nahrávat soubory úplně zdarma, je velmi jednoduchý. Stačí se registrovat na xShare.cz a můžete neomezeně nahrávat a využívat stahování. Budete až překvapeni, že je možné nahrát nebo stáhnout soubory až s rychlostí 2000 Mbit za sekundu. Kromě využívání úložiště jsou dostupné i další služby. Veškerá orientace na serveru je intuitivní a vše zvládne i naprostý laik.

Možnost přehrání MP4 videa ve Full HD kvalitě

Výhodou na xShare.cz je možnost naprosto zdarma sledovat videa v MP4 formátu. Jsou barevně označena a pod červeným značením najdete záznamy ve Full HD kvalitě. Přehrávání je možné pouze po registraci, ale stejně jako v případě stahování nemusíte za nic platit. Když to vyzkoušíte a zdarma se registrujete, nemůžete nic zkazit. Určité zjistíte, že využívat naplno rychlost internetu, jakou garantuje váš poskytovatel je efektivní a praktické.

One thought on “Návod, jak a kde stahovat a nahrávat soubory opravdu zdarma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *