IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Návod, jak a kde stahovat a nahrávat soubory opravdu zdarma

Stahování a uploadování souborů na internetu je kapitola sama pro sebe. Když pomineme problémy s autorskými právy, přichází na řadu otázka, jak to nahrát zdarma bez nutnosti placeného účtu na některém z českých serverů. V tomto článku vám prozradíme, jaká bezplatná varianta existuje ke známým Ulozto.cz, Sdilej.cz, Datoid.cz a dalším.

Neomezená rychlost stahování a nahrávání

Jedná se o poměrně novou službu na českém internetu, která nabízí stahování souborů s neomezenou rychlostí. Výhoda je dostupná pro všechny registrované uživatele. Jedná se o stránky xShare.cz a opravdu stačí pouze registrace. Neplatíte žádné kredity ani měsíční členství. To je v porovnání s jinými službami na stejném principu příjemná změna. Pokud potřebujete rychle sdílet soubory a nechcete platit za možnost využívat naplno rychlost svého internetového poskytování, je tento server dobrou volbou.

Stačí se jenom registrovat

Návod, jak stahovat a nahrávat soubory úplně zdarma, je velmi jednoduchý. Stačí se registrovat na xShare.cz a můžete neomezeně nahrávat a využívat stahování. Budete až překvapeni, že je možné nahrát nebo stáhnout soubory až s rychlostí 2000 Mbit za sekundu. Kromě využívání úložiště jsou dostupné i další služby. Veškerá orientace na serveru je intuitivní a vše zvládne i naprostý laik.

Možnost přehrání MP4 videa ve Full HD kvalitě

Výhodou na xShare.cz je možnost naprosto zdarma sledovat videa v MP4 formátu. Jsou barevně označena a pod červeným značením najdete záznamy ve Full HD kvalitě. Přehrávání je možné pouze po registraci, ale stejně jako v případě stahování nemusíte za nic platit. Když to vyzkoušíte a zdarma se registrujete, nemůžete nic zkazit. Určité zjistíte, že využívat naplno rychlost internetu, jakou garantuje váš poskytovatel je efektivní a praktické.


Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...

Jak na efektivní SE

Optimalizace pro vyhledávače už dnes není pro většinu lidí pohybujících ...