Monitoring se službou Buzzboot

Zjistěte, jak si na tom stojí vaše služby, produkty nebo společnost na internetu v hodnocení mezi lidmi. Veškeré informace pro vás můžeme prostředkovat díky monitoringu, který pro vás zajistíme. Vyzkoušejte si a dozvíte se, co si lidé myslí o vaší činnosti, ať už to jsou služby či výrobky.

Jednoduchý a zároveň efektní monitoring sociálních medii je tím pravým právě pro vás. Všechna negativní i kladná zhodnocení služeb či produktů na internetu vám naservírujeme přímo na stříbrném podnose. Monitorujeme pro vás: Facebook, Google+, Youtube, Twitter nebo blogy, diskusní fóra a různé zpravodajské weby.

Buzzboot je technologická společnost s novými a inovativními postupy. Poskytne vám monitoring, nástroje pro něj, analýzy, správu sociálních sítí jako službu, která je pro vás naprosto dostupná skrz klasický webový prohlížeč. Protože právě sociální média jsou dnes prostředkem, kde se sdílí největší počet informací a to nejenom o produktech, ale i značkách obecně. Získejte proto revolučně cenná data pro vás a vaše podnikání.

Monitorování sociální sítí se vyplatí hned z několika důvodů. Naleznete své zástupce a lidi, jež vaše produkty skutečně kupují anebo využívají vašich služeb. Poznáte, co si od vás zákazník skutečně přeje. Vyselektujte nedostatky ,výtky a vyjděte jim vstříc. Můžete mnohé získat pro váš byznys a zároveň budete mít vysoký náskok před konkurencí.

Získáte také nové zákazníky a ty, kteří se stále váhají, přetáhněte na vaši stranu. Navíc také ušetříte některé náklady na dalších reklamách, aniž byste věděli, jestli vám vůbec přinesou potřebné zákazníky.

Buzzboot vám zajistí kvalitu dat, podporu jazyků, zkušený team expertů a snadnou integraci.

Mějte jistotu v podnikání a vsaďte na Buzzboot.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *