MacBook Air – luxusní notebook od Applu

Velká spousta lidí dnes nakupuje klasické notebooky s operačním systémem Windows nebo Linux. Přenosná výpočetní technika, jejíž vzhled nabývá nejrůznějších podob v závislosti na volbě konkrétního výrobce. Všední spotřební zboží, s nímž se však nespokojí každý zákazník.

Jsou mezi námi tací, jež se chtějí odlišovat, nevyhovuje jim platforma Windows či jednoduše spadají mezi příznivce produktů společnosti Apple. Právě pro takové lidi je určena dnešní recenze, v níž se podrobněji zmíníme o zařízení MacBook Air.

Malý a noblesní pomocník na cesty

Vyžadujete-li při pořizování notebooku patřičnou mobilitu, je to právě tento model, který je vyráběn ve velikosti 11“ a 13“. Minimalistické tvary a tenké šasi je pozorovatelné již na první pohled. Dokonalý a líbivý vzhled s působivými liniemi koresponduje s nízkou hmotností.

MacBook Air stačí jednoduše zaklapnout a vyrazit na cesty. V rámci nového aktuálního modelu budete spokojeni i s výdrží kolem devíti hodin nepřetržitého procesu, což pokryje naprosto celý pracovní den.

Novodobá hardwarová výbava

Zvolíte-li toto zařízení s vynikajícím displejem o rozlišení 1366×768 px či 1440×900 px, určitě se vám dostane znamenitých pozorovacích úhlů. Sjedete-li očima níže, čeká na vás pohodlná a rovnoměrně rozložená klávesnice s praktickým podsvícením.

Z pohledu technických parametrů je možné volit z nejrůznějších konfigurací.

· Dvou jádrové procesory Intel Core i5 a Intel Core i7

· Operační paměť DDR3L SDRAM s frekvencí 1 600 MHz

· Ultrarychlé flashové úložiště o kapacitě 128 GB nebo 256 GB

Ve spojení s grafickou kartou Intel Graphics 5000 získáte výkonově mocného pomocníka pro libovolný typ práce.

Pracovní prostředí Mac OS

Největší odlišností od klasického notebooku bude právě ono pověstné a propracované prostředí Mac OS X Yosemite. To je obohaceno o spoustu nových funkcionalit, originální vzhled a uživatelský komfort.

Přednosti, pro něž si MacBook Air bezpochyby pořídíte. Navíc, připočtete-li k tomu ještě onen zmiňovaný vzhled.

Vybírejte MacBooky na DATART.cz

Hledáte-li dokonalost každého detailu, originalitu a nadčasové prostředí operačního systému, jsou to jednoznačně MacBooky, které samozřejmě nabývají i dalších modelových řad.

· MacBook Pro

· MacBook Core M

Ať už se zaměříte na libovolný model a jeho konfiguraci, vždy vám bude nápomocen zkušený prodejce elektroniky a počítačů, společnost DATART. Využít lze buď nákupu prostřednictvím internetového obchodu, nebo některou z rozsáhlých poboček po celém území České republiky. Právě tam si vyzkoušíte vlastnosti tohoto notebooku na vlastní kůži.

Pořiďte si MacBooky pro soukromé i pracovní povinnosti a vydejte se vstříc moderním a nadčasovým technologiím. Nyní navíc za bezkonkurenční ceny a s dopravou zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *