Jakým způsobem objednáváte své zákazníky vy?

Snad každý podnikatel nebo živnostník, který podniká v oblasti služeb, by měl mít propracovaný rezervační systém, který umožní zákazníkům se na danou hodinu pohodlně objednat. Příkladem mohou být například fitcentra, která pořádají skupinová cvičení, nebo kadeřnictví, či masážní salony. Všude tam je většinou potřeba předchozí rezervace. Jedním takovým je např. Reservanto (viz www.reservanto.cz), který se postará o zajištění celého tohoto procesu.

Sice můžete namítat, že se zákazník může objednat po telefonu. Někdo ale nerad telefonuje a daná kadeřnice nebo masérka nemůže mít telefon stále při ruce. Zákazník si tak z pohodlí domova zvolí požadovaný den a čas a je objednán. Navíc může za služby ihned zaplatit a to třeba kartou.

Zákazníkům může být jejich rezervace i připomínána a to buď emailem, nebo SMS zprávou. Tento rezervační systém má však výhody i pro samotné podnikatele a provozovny. Díky jedinečné aplikaci pro Android mohou všechny rezervace spravovat odkudkoliv a mít tak o nich naprosto dokonalý přehled. I to rezervační systémy dokážou. Díky tomuto systému však mohou stoupnout i v očích svých zákazníků a to zvláště v případech, kdy mají mladší klientelu a klienty v produktivním věku. Právě tito lidé jsou tou skupinou, která většinu věcí řeší přes internet.

Samotná implementace tohoto systému je velmi jednoduchá a je umožněna i těm, kteří nemají vlastní internetové stránky. Mohou tak zabít dvě mouchy jednou ranou, jelikož kromě systému Reservanto jim bude vytvořen i malý web, na kterém se zákazníci dozvědí základní informace. Pokud je zaujmou, stačí, když kliknou na jedno jediné tlačítko a objednají se na jim vyhovující termín, který je aktuálně volný. Tak popostrčte své podnikání kupředu i vy. Pokud hledáte kvalitní online rezervační systém, je toto řešení pro vaše podnikání jako stvořené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *