Jak vydělávat na internetu

Stále více lidí touží po online podnikání. Tedy vyděláváním peněz přes internet z pohodlí domova. Podvodníci toho samozřejmě využívají a nabízí “pohádkové” výdělky a skoro bez práce. Není tedy divu, že spousta lidí má o tomto druhu práce jisté předsudky.

My si ukážeme jeden ověřený způsob výdělku, který je pro začátečníky ideální. Je to affiliate systém, tedy provizní systém, kdy dostáváte několik procent z prodaného zboží či služeb.

Smyslem této práce je tedy nabízet služby/produkty určité firmy a pokud dojde k obchodu, dostanete z něj provizi. Logicky tedy vyděláte více, když prodáte dražší věci nebo více věcí, v ideálním případě obojí dohromady. Základem je si vybrat provizní systém. Zde je několik spolehlivých:

WEDOS – firma, která má provizní systém, kde je možné propagovat webhostingové služby, pojištění, právnické služby či stavební materiál a provize se tak může pohybovat i kolem 3 000 Kč za objednávku. Více informací zde…

WebPlatbypřes tento systém můžete nabízet služby (láskoměr, IQ test, horoskopy) placené přes SMS a dostávat tak až 15 Kč za jednu odeslanou SMS. A protože jsou SMS platby stále populárním způsobem jak bezpečně platit, nemusíte se bát, že byste nevydělali dost peněz. Více informací zde…

Když už víte přes jaké systémy můžete skutečně vydělat, je třeba vědět i něco o tom, jak se to dělá. Pravděpodobně začínáte a pokud nemáte marketingové vzdělání, bez rad toho moc nevyděláte. Zde je tedy několik rad do začátků:

Webové stránky (ne)jsou potřeba. U provizních systémů máte většinou dvě možnosti. Buď umísťujete banner a nebo odkaz. Pokud máte webové stránky či blog, umístěte banner a snažte se dostat na ně co nejvíce návštěvníků (dejte odkaz všude). Když je nemáte, můžete si je nechat udělat, popř. sami vytvořit, a nebo posílat pouze odkazy. Šiřte odkazy mezi přátele a známé, kteří je budou posílat dál, ideální je na toto Facebook apod.

Nečekejte zázračné výdělky. To kolik vyděláte závisí na úsilí, které do této práce vložíte. Čím chytřeji budete propagovat, tím méně práce bude třeba. Nestačí však poslat odkaz a čekat. Je třeba i vysvětlit, proč nabízíte právě toto konkrétním lidem. Zaujměte je!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *