Jak vést kancelář v cloudu?

Pandemie koronaviru nás naučila, že se dá fungovat také na dálku. Možná jste i vy už objevili nějaký systém, který vám online fungování usnadňuje. Pokud ještě ne, za zkoušku určitě stojí iPodnik – online hostovaná služba, jejíž přehledný web navíc vyhrál v soutěži WebTop100.

Pro mnohé firmy byla kancelář v cloudu běžná už před karanténou, obzvlášť pro ty velké. Ty si to mohly dovolit, protože k tomu měly na míru vyvinuté systémy. Co má ale dělat menší firma, která se snaží spořit na všem možném, aby vyžila? Platit si iPodnik.

Díky iPodniku už nemusíte platit software ani ajťáky

Mohlo by se zdát, že měsíční platby za další službu jsou přesně opakem toho, co potřebujete. Systém iPodnik vám ovšem ušetří. V ceně máte podporu odborníků, takže už nebudete muset shánět a platit ajťáky, kteří vám ve firmě všechno nastaví.

Navíc nebudete muset platit za software. iPodnik zahrnuje klasický software potřebný ve firmě. Obstaráte přes něj e-maily kalendář, účetnictví nebo třeba exchange online. Budete mít přístup do Microsoft Office 365 a jiných nástrojů, které už není třeba separátně platit.

Odkud pracujete, je najednou úplně jedno

Službu iPodnik může využívat celá firma. Pořizují si ji dokonce i společnosti, jejíž zaměstnanci sedí v jedné kanceláři. Není pravidlem, že musí každý pracovat odjinud. Mít kancelář v cloudu je praktické, protože vaše data jsou tam v bezpečí.

Díky online systému navíc není problémem například externí účetní. Připojí se do iPodniku, v němž je integrována Pohoda, a může řešit daňové účetnictví online. S oblíbenou Pohodou vyřešíte také objednávky, faktury a jiné dokumenty.

Sečteno podtrženo, kancelář v cloudu je moderní záležitost, díky níž už nebudete muset platit za servery, drahé softwarové licence ani práci specialistů na odborném nastavení. Jestli pracujete na dálku, nebo z jedné kanceláře, vlastně není důležité.

Jak si zařídit kancelář v cloudu?

Stačí vyplnit formulář na webu iPodnik.cz. Uvedete kontaktní údaje, služby, o něž máte zájem (Microsoft Office, Skype for business, e-mail s kalendářem, Sharepoint, Power BI a další možnosti), počet uživatelů. Společnost vám pak připraví cenovou nabídku na míru. Bude-li vám vyhovovat, specialisté vám pomohou vše nastavit a hladce přejít na cloudový systém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *