IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Jak stahovat hudbu z YouTube?

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. Jakmile od něj odejdete, nastává problém. Ne všude máte připojení k internetu, a i kdyby náhodou bylo, mobilní YouTube aplikace je dost nepohodlná. Kdykoliv zhasnete obrazovku, pozastaví se přehrávání. A tak je lepší si oblíbené písničky z YouTube stáhnout a nahrát přímo do telefonu. Jak? Není na tom nic těžkého.

Nástrojů, které vám umožní stahování z YouTube, je více. My si popíšeme kroky tak, jak byste je měli udělat, pokud se rozhodnete využít web Otevrito.cz. Umí mnohem více než jen přeměnit video z YouTube do MP3 písničky. Ale o tom zase třeba někdy jindy.

Najděte si svou oblíbenou písničku

Ze všeho nejdříve si otevřete YouTube a pusťte si tam danou skladbu, již si chcete stáhnout. Nemusí se přehrávat, na tom nezáleží. Jediné, co vás zajímá, je její URL adresa, tedy ta adresa napsaná v bílém řádku nahoře v prohlížeči. Měla by vypadat nějak takto:

https://www.youtube.com/watch?v=8jA-Bf8gkwL

Zkopírujte si ji – označte celou a zmáčkněte kombinaci kláves Ctrl+C. Za chvíli ji budete potřebovat.

Vložte odkaz a stahujte

Otevřete si web Otevrito.cz na stahování z YouTube. Klikněte na zelené tlačítko „Pokračovat: Stáhnout hudbu z YouTube do MP3“. Případnou reklamu křížkem vpravo nahoře zavřete, měli byste se dostat na stránku, kde uvidíte pole pro vložení odkazu. Je v něm napsané „Zadejte odkaz k médiu“.

Do tohoto bílého pole vložte odkaz na vaši písničku, kterou jste si v předchozím kroku zkopírovali. Poté klikněte na oranžové tlačítko s nápisem Konvertovat do MP3. Začne nabíhat limit, postupně uvidíte, jak přibývají procenta. Až doběhne časovač do 100 %, zobrazí se vám název písničky a pod ní oranžové tlačítko s textem „Stáhnout“. Klikněte na něj a soubor by se vám měl začít stahovat. Pokud to nepůjde, klikněte na „Stáhnout“ pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Uložit odkaz jako“. Tím si stáhnete hudbu ve formátu MP3. Pod tlačítkem na stažení je pak další zelené, které vám umožňuje konvertovat následující video. A to je celé!


Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...

Jak na efektivní SE

Optimalizace pro vyhledávače už dnes není pro většinu lidí pohybujících ...