IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Jak stahovat hudbu z YouTube?

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. Jakmile od něj odejdete, nastává problém. Ne všude máte připojení k internetu, a i kdyby náhodou bylo, mobilní YouTube aplikace je dost nepohodlná. Kdykoliv zhasnete obrazovku, pozastaví se přehrávání. A tak je lepší si oblíbené písničky z YouTube stáhnout a nahrát přímo do telefonu. Jak? Není na tom nic těžkého.

Nástrojů, které vám umožní stahování z YouTube, je více. My si popíšeme kroky tak, jak byste je měli udělat, pokud se rozhodnete využít web Otevrito.cz. Umí mnohem více než jen přeměnit video z YouTube do MP3 písničky. Ale o tom zase třeba někdy jindy.

Najděte si svou oblíbenou písničku

Ze všeho nejdříve si otevřete YouTube a pusťte si tam danou skladbu, již si chcete stáhnout. Nemusí se přehrávat, na tom nezáleží. Jediné, co vás zajímá, je její URL adresa, tedy ta adresa napsaná v bílém řádku nahoře v prohlížeči. Měla by vypadat nějak takto:

https://www.youtube.com/watch?v=8jA-Bf8gkwL

Zkopírujte si ji – označte celou a zmáčkněte kombinaci kláves Ctrl+C. Za chvíli ji budete potřebovat.

Vložte odkaz a stahujte

Otevřete si web Otevrito.cz na stahování z YouTube. Klikněte na zelené tlačítko „Pokračovat: Stáhnout hudbu z YouTube do MP3“. Případnou reklamu křížkem vpravo nahoře zavřete, měli byste se dostat na stránku, kde uvidíte pole pro vložení odkazu. Je v něm napsané „Zadejte odkaz k médiu“.

Do tohoto bílého pole vložte odkaz na vaši písničku, kterou jste si v předchozím kroku zkopírovali. Poté klikněte na oranžové tlačítko s nápisem Konvertovat do MP3. Začne nabíhat limit, postupně uvidíte, jak přibývají procenta. Až doběhne časovač do 100 %, zobrazí se vám název písničky a pod ní oranžové tlačítko s textem „Stáhnout“. Klikněte na něj a soubor by se vám měl začít stahovat. Pokud to nepůjde, klikněte na „Stáhnout“ pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Uložit odkaz jako“. Tím si stáhnete hudbu ve formátu MP3. Pod tlačítkem na stažení je pak další zelené, které vám umožňuje konvertovat následující video. A to je celé!


Hrajeme počítačov

Jsou lidé, kteří jsou nadšenci do hraní počítačových her a ...

Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...