Jak si vytvořit vizitku online?

Sice je pravda, že si o vás dnes může každý najít informace online, ale papírové vizitky stále neztratily své kouzlo. Chytrý telefon drží v ruce mnoho lidí a všichni jsou schopní si vás vyhledat. Jenže pro takové případy musíte udržovat aktualizované webové stránky, profil na LinkedInu a podobně. Není nakonec lepší dát lidem kontakt na jednoduché vizitce?

Dobrá vizitka navíc může zaujmout. Nejen zákazníka, kterého se vám už podařilo získat, ale třeba jeho známé, kteří si u něj vizitky všimnou. Ovšem aby byla poutavá, je třeba vymyslet něco lepšího než černý text na bílém pozadí. Nemusíte k tomu být zrovna grafik. Popíšeme si tu jednoduchý postup pomocí služby Printuj.

Šablony připravené od grafiků

Klikněte na výše uvedený odkaz a dostanete se přímo do sekce vizitky. Když sjedete trochu níže, v pravé části vidíte možnosti „Vybrat šablonu“ a „Nahrát grafiku“. Chtěli jsme poradit hlavně těm, kteří nejsou zdatní grafici a designéři, a tak vybereme první možnost.

Zobrazí se vám výběr několika stovek různých vizitek. Lze v nich vyhledávat podle názvu, velikosti a oboru, kterým se zabýváte. To je asi nejpodstatnější, protože právník zrovna nemusí mít vizitku s obrázkem auta. Pokud u konkrétního návrhu kliknete na „Design“, otevře se vám jednoduchý editor obrázku, kde lze návrh vizitky upravit. Zvládnete to určitě i vy. Je možné zvolit si vlastní barvy, upravit písmo a texty atd. Po úpravách stačí vizitku uložit (v pravém horním rohu) a design je kompletní.

Luxusní vzhled

Dál už jen zvolíte, kolik kusů chcete nechat vytisknout, na jaký papír a pár dalších údajů ohledně tisku (laminace pro luxusnější vzhled, počet stran pro tisk, zda požadujete kontrolu návrhu). K dokončení objednávky je třeba se přihlásit (případně zaregistrovat).

Tisk vizitek online proběhne velice rychle, vizitky můžete mít doma už další den prakticky bez práce. Vypadají profesionálně a přitom nemusíte platit tisíce grafikovi, který by vám je navrhl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *