IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Jak si vytvořit vizitku online?

Sice je pravda, že si o vás dnes může každý najít informace online, ale papírové vizitky stále neztratily své kouzlo. Chytrý telefon drží v ruce mnoho lidí a všichni jsou schopní si vás vyhledat. Jenže pro takové případy musíte udržovat aktualizované webové stránky, profil na LinkedInu a podobně. Není nakonec lepší dát lidem kontakt na jednoduché vizitce?

Dobrá vizitka navíc může zaujmout. Nejen zákazníka, kterého se vám už podařilo získat, ale třeba jeho známé, kteří si u něj vizitky všimnou. Ovšem aby byla poutavá, je třeba vymyslet něco lepšího než černý text na bílém pozadí. Nemusíte k tomu být zrovna grafik. Popíšeme si tu jednoduchý postup pomocí služby Printuj.

Šablony připravené od grafiků

Klikněte na výše uvedený odkaz a dostanete se přímo do sekce vizitky. Když sjedete trochu níže, v pravé části vidíte možnosti „Vybrat šablonu“ a „Nahrát grafiku“. Chtěli jsme poradit hlavně těm, kteří nejsou zdatní grafici a designéři, a tak vybereme první možnost.

Zobrazí se vám výběr několika stovek různých vizitek. Lze v nich vyhledávat podle názvu, velikosti a oboru, kterým se zabýváte. To je asi nejpodstatnější, protože právník zrovna nemusí mít vizitku s obrázkem auta. Pokud u konkrétního návrhu kliknete na „Design“, otevře se vám jednoduchý editor obrázku, kde lze návrh vizitky upravit. Zvládnete to určitě i vy. Je možné zvolit si vlastní barvy, upravit písmo a texty atd. Po úpravách stačí vizitku uložit (v pravém horním rohu) a design je kompletní.

Luxusní vzhled

Dál už jen zvolíte, kolik kusů chcete nechat vytisknout, na jaký papír a pár dalších údajů ohledně tisku (laminace pro luxusnější vzhled, počet stran pro tisk, zda požadujete kontrolu návrhu). K dokončení objednávky je třeba se přihlásit (případně zaregistrovat).

Tisk vizitek online proběhne velice rychle, vizitky můžete mít doma už další den prakticky bez práce. Vypadají profesionálně a přitom nemusíte platit tisíce grafikovi, který by vám je navrhl.


Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...

Jak na efektivní SE

Optimalizace pro vyhledávače už dnes není pro většinu lidí pohybujících ...