Jak si vytvořit fotoknihu online

Fotky jsou úžasným nástrojem, který nám umožňuje cestovat v čase. Stačí se zadívat a rázem se vrátíte do dob dávno minulých. A vězte, že v digitální podobě to kouzlo nikdy není takové, jako když své vzpomínky reálně držíte v ruce.

Obyčejné vyvolané fotky už rovněž přestávají mít své kouzlo. V dnešní době už jde udělat mnohem více – fotokalendáře, hrníčky s fotkou, polštářky s fotkou nebo fotoknihy. A právě o těch se budeme bavit. Vypadají efektně a lze je vytvořit pěkně z obýváku.

Proč si vůbec nechat vytvořit fotoknihu?

Je hezká na pohled a na dotek. Nic nepřekoná vytištěný materiál. I když u technologií trávíme více a více času, nebudete litovat, když svůj krásně barevný život uvedete na papír. Zvednete knihu, potěžkáte ji a ucítíte, že se díváte na něco, co ustálo zkoušku času. Bude s vámi navěky. A je to skvělý dárek.

Existuje tisíc způsobů, jak si ji vymyslet. Jak si ukážeme níže, vytvořit fotoknihu není vůbec složité a hlavně máte hodně možností, jak to udělat. Bude to vaše originální dílo.

Udělá to z vás lepšího fotografa. Jak si projdete procesem vytváření knihy, dostanete se do osobního styku s fotografiemi. Nad snímky se budete muset zamyslet a příště, až budete něco fotit, si na to vzpomenete. Poučíte se ze svých zkušeností a následující fotokniha bude ještě lepší.

Vypráví příběh za vás. Do knihy lze přidat i komentáře, poznatky, důležité informace apod. Nakonec vznikne celý příběh, který dáte komukoliv do ruky a nebudete muset říct ani slovo. Z knihy to pochopí.

Je to luxus, který si můžete dovolit. Fotokniha, která vypadá luxusně, vás přijde na pár stovek. Záleží, jaký si vyberete formát. Přímo na www.fotoknizky.cz probíhá prázdninová akce poštovné zdarma, takže opravdu nebudete platit ani korunu navíc. Tak neváhejte a pusťte se do toho. Mají na výběr ze spousty krásných šablon, jejich knihy mají kvalitní lepenou vazbu a jsou pevné. Když si svou fotoknihu vytvoříte ještě dnes, do týdne ji budete mít doma.

Jak postupovat při tvorbě fotoknihy?

Je to jednoduché. Nejdříve zvolíte, zda chcete velkou nebo malou fotoknihu, vyberete motiv a počet stran a nahrajete fotografie. Pak přijdou na řadu úpravy. Fotky oříznete, otočíte, umístíte na stránky a přidáte volitelný popisek. Takhle naplníte celou knihu, přitom si volíte různé rozložení (kolik fotek chcete na kterou stránku dát. A tím práce končí. Nejlépe to uvidíte na následujícím videu:

Snadné, že? Zkuste to sami na www.fotoknizky.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *