Jak si poradit s výběrem zájezdu do Bulharska?

Bulharsko letos patří mezi top dovolenkové destinace. Rozhodli jste se vyrazit do této malebné země, rádi byste si dovolenou užili na tom nejlepším místě a současně nechcete utrácet moc? Máme pro vás návod, díky kterému vyberete dovolenou v Bulharsku bez problémů!

Volba letoviska

Bulharsko nabízí hned několik turistických oblastí. Mírně se od sebe liší kvalitou hotelů, více potom celkovou nabídkou – tj. kvalitou a vybavením pláží, možnostmi sportovního vyžití či příležitostmi k podnikání výletů. Nejdříve si musíte udělat jasno v tom, která lokalita je pro vás tou nej.

Nejpopulárnější oblastí je Slunečné pobřeží. Nachází se zde dlouhé pláže se standardním vybavením (sprchy, lehátka, bary, hřiště pro plážové sporty aj.). Výhodou je blízkost 2 aquaparků. Místo je ale hodně rušné, protože sem míří většina turistů.

Podobně velké popularitě se těší letovisko Primorsko. Oblast nabízí moderní hotely, velkou výhodou je pozvolný vstup do moře a dlouhé pláže, které ale v hlavní sezóně bývají dost zaplněné. Primorsko je skvělým výchozím bodem pro podnikání výletů do přírody. Doporučujeme například výlet k řece Ropotamo.

Do třetice doporučujeme oblast Svatý Vlas. Je velmi klidná a ideální volbou v případě, když si chcete dovolenou užít bez davu turistů.

Udělejte si srovnání!

Zájezdy do Bulharska dnes najdete v nabídce téměř všech cestovních kanceláří i agentur. Jejich srovnání se určitě vyplatí, protože se ceny liší i o tisíce korun. Pro srovnání využijte portál NewTravel.cz. Nabízí porovnání zájezdů od více než 100 českých prověřených cestovních kanceláří. Zájezd zde vyberte podle kritérií jako je například délka pobytu, úroveň hotelu, typ dopravy aj. Jakmile si vyberete, budete přesměrováni na stránky cestovní kanceláře, která zájezd pořádá.

S výběrem zájezdu do Bulharska příliš dlouho neotálejte, právě nyní jsou v nabídce cenově atraktivní zájezdy first minute Bulharsko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *