Jak poznat kvalitní servis notebooků?

Najít kvalitní servis pro opravu počítače či jiného zařízení, není úplně jednoduché. Aby byl zákazník spokojený, musí si dát pozor hned na několik důležitých věcí. Rozhodně není dobré se primárně řídit cenou ani rychlostí dodání. Jak vypadá opravdová kvalita?

Vstupní diagnostika by měla být standard

Kvalitní servis by měl jako úplně první věc provést základní diagnostiku přístroje. Při ní by měly být jasně určeny závady, které se budou v rámci opravy řešit. Na základě toho by měla být stanovena přibližná cena. Zákazník se v tuto chvíli může rozhodnout, zda za tuto cenu opravdu chce či nikoliv. Typ závady by měl být zákazníkovi znám i ve chvíli, kdy dává do opravy počítač v záruční době. Servis by měl informovat také o tom, jaké komponenty bude do počítače dávat. Rozdíl mezi cenami originálních a repasovaných dílů se mohou podstatně lišit. Zákazník by měl mít v tomto případě právo volby.

Důležitý je postoj k zákazníkovi

Během provádění oprav by měl každý dobrý servis notebooků se zákazníkem komunikovat. Musí sdělit přibližnou dobu opravy a je nutností, aby byl zákazník informován v případě, budou-li během servisu zjištěny ještě další závady. Servis musí stanovit novou cenu.

Servis a oprava notebooků výhodněji a rychleji díky servisvalze.cz

Zajímavé pro zákaznicky orientované služby nabízí servisvalze.cz. Provádí hlavně opravy notebooků, ale také opravy tiskáren a jiných zařízení. Zákazníci mohou využít 3 varianty: donést počítač přímo na pobočku servisu (nejrychlejší způsob), nechat počítač odvézt prostřednictvím kurýra, nebo si objednat návštěvu technika domů případně do firmy. Po celou dobu servisu poskytuje servisvalze.cz veškeré informace o průběhu opravy. Každý zákazník může vše sledovat online. Drtivá většina oprav je navíc hotova do 5 pracovních dní, taková rychlost není u ostatních servisů zvykem. Servis notebooků servisvalze.cz zajišťuje opravy nejen v rámci reklamace, ale i stejně kvalitní a rychlý pozáruční servis. Díky profesionální kvalitě služeb i rychlosti dodání se řadí mezi nejlepší v oboru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *