IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Jak posílat SMS do všech sítí zdarma?

Jistě neradi utrácíte peníze za několik slov v SMSce. Platit 3 koruny za pár slov je přeci nesmyslné. Nuže pokud chcete ušetřit pár kaček, tak čtěte dál a my Vám ukážeme jak na to.

Vše co potřebujete je internet a základní, funkční vybavení počítače. Stačí do vyhledávče zadat webovou stránku např. http://www.poslatsms.cz a vyhledat ji. Poté jen vyplnit potřebné informace, napsat vaši SMSku a můžete vesele posílat a hlavně zdarma.

Aby nedošlo k nějakému nedorozumění, upozníme Vás, že při poslání SMS přes internet, se automaticky přidá reklama operátora na konec poslané zprávy. Jedná se o krátký text, který nijak nezaplňuje prostor SMS a také nijak nebrání v jejím čtení.

Je samozřejmé, že jste ohledně věcí, které jsou zadarmo, skeptičtí. Ale my Vás můžeme ujistit, že se nejedná o žádné obcházení zákonů a pravidel. Webové stránky, které nabízejí SMS zdarma do telofonních sítí v České Republice, využívají přímo SMS bran operátorů. Ty se ovšem těžce hledají a než se k nim doklikáte, tak vám tyto stránky usnadní život.

Závěrem zde uveřejníme několik seriózních stránek, ze kterých můžete s radostí rozesílat smsky zdrama.

2 komentáře zatím.

  1. napis-sms napsal:

    Posílat SMSky můžete i z dalších sms zdarma.

  2. Ladislav Balon napsal:

    Dobrý den, rád bych seznam doplnil o web http://sms-zdarma.info + článek s návodem jak poslat sms z jakéhokoliv čísla na jakékoliv zdarma http://luzr.cz/poslat-sms-z-jakehokoliv-cisla-realita/


Hrajeme počítačov

Jsou lidé, kteří jsou nadšenci do hraní počítačových her a ...

Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...