Jak posílat SMS do všech sítí zdarma?

Jistě neradi utrácíte peníze za několik slov v SMSce. Platit 3 koruny za pár slov je přeci nesmyslné. Nuže pokud chcete ušetřit pár kaček, tak čtěte dál a my Vám ukážeme jak na to.

Vše co potřebujete je internet a základní, funkční vybavení počítače. Stačí do vyhledávče zadat webovou stránku např. http://www.poslatsms.cz a vyhledat ji. Poté jen vyplnit potřebné informace, napsat vaši SMSku a můžete vesele posílat a hlavně zdarma.

Aby nedošlo k nějakému nedorozumění, upozníme Vás, že při poslání SMS přes internet, se automaticky přidá reklama operátora na konec poslané zprávy. Jedná se o krátký text, který nijak nezaplňuje prostor SMS a také nijak nebrání v jejím čtení.

Je samozřejmé, že jste ohledně věcí, které jsou zadarmo, skeptičtí. Ale my Vás můžeme ujistit, že se nejedná o žádné obcházení zákonů a pravidel. Webové stránky, které nabízejí SMS zdarma do telofonních sítí v České Republice, využívají přímo SMS bran operátorů. Ty se ovšem těžce hledají a než se k nim doklikáte, tak vám tyto stránky usnadní život.

Závěrem zde uveřejníme několik seriózních stránek, ze kterých můžete s radostí rozesílat smsky zdrama.

2 thoughts on “Jak posílat SMS do všech sítí zdarma?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *