Jak na kancelářské vybavení: PC komponenty, tonery a projektory

Pokračujeme v sérii článků věnované firemní kultuře. Tentokrát nahlédneme do dobře fungující kanceláře, které čas od času dojde toner do tiskárny, potřebuje vybavit dobrým projektorem a nějaké to PC taky dovybavit komponenty k vaší efektivnější práci. Nic z toho není v dnešní době internetu vůbec žádný problém.

Čas od času si tiskárna zastávkujete a zejména ve chvíli, kdy to člověk nejmíň čeká si vyžádá nový papír nebo toner. Papírem se snadno předzásobíte, toner už je větší výdajové položka, takže se můžete podívat, zda kompatibilní tonery nepořídíte jinde levněji, než u současného dodavatele. Pokud se jedná o úsporu stokoruny, nemá to asi valný význam. Zvlášť pokud u současného dodavatele objednáváte i další kancelářské potřeby. Třeba se ale jejich dodavatelem stane firma Gras.sk.

Jestli se vaší kanceláří rozléhá hluk větráčků od PC nebo vašemu počítači schází nějaká ta karta, potřebuje větší operační paměť, je na čase najít konečně skutečně kvalitní pc komponenty. Není nic horšího, než když se čeká desítky minut na načtení programu a nebo si na počítači nemůžete ani nic přehrát kvůli absenci zvukové karty. A uvidíte, že tichý větráček bude při vaší práci něco neocenitelného.

Poslední v kanceláři důležitou proprietou po počítačích, tiskárně a kvalitních plochých monitorech je projektor, díky němuž můžete promítnout dokumenty na plátno nebo spustit prezentaci a ukázat ji všem kolegům. Nové projektory už zvládají mnohem náročnější podmínky než jejich straší kolegové jsou méně hlučné a produkují mnohem méně tepla. Stačí si jen vybrat.

Prošli jsme tedy od tonerů potřebných ke kvalitnímu tisku přes pc komponenty důležité pro optimalizovaný chod vašich počítačů až k nejnovějším projektorům. Doufáme, že vám naše doporučení budou užitečná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *