Jak na eshop a webové stránky

K fungování vašeho podnikání na internetu je nejdůležitější rezervovat si vlastní doménu, s kterou při zřízení hostingových služeb bude spjata i vaše mailová adresa a adresa vašich webových stránek či přímo vašeho eshopu. Nutno dodat, že pokud něčemu z toho nerozumíte, je nejlepší se obrátit na odborníky. Ceny některých firem jsou tak vysoké, že se dokonce vyplatí si takového odborníka na základě kladných hodnocení jeho dosavadních klientů či zaměstnavatelů najmout. Častokrát si ušetříte velké výdaje.

Základem je pořízení domény. Dnes už můžete být kreativní a vybírat z nejrůznějších doménových koncovek. Nejznámější jsou cz nebo com či eu, ale můžete například využít italské koncovky .it k tomu, aby si vaši klienti nechali například něco vybrav.it a váš mail pak bude martin.vomacka@vybrarv.it. Tečkou tak můžete oddělit koncovkou, která je například koncem jména vaší firmy. Kreativitě se meze nekladou, pokud bude dotyčná doména ještě volná.

Hostingovou společností je například firma elbiahosting.sk. U hostingé společnosti si obvykle kupujete doménu i s konkrétním hostingem. Takže se o víc už nemusíte starat. Ovšem o vytvoření vašich webových stránek se už musí postarat jiná firma, která se na tohle specializuje. Hostingové společnosti pouze poskytují za poplatek prostor pro váš web. Takže tvorba www stránek je už na někom jiném. Doporučujeme si pohlídat, aby stránky byly optimalizované pro vyhledávače, což by v budoucnu mohl být také nemalý výdaj. Nejlepší se je s jejich tvůrcem domluvit na konkrétních očekáváních, které od webové prezentace máte. Stránky mohou být vizuálně zajímavé a dobře prezentovat vaši firmu, ale ve výsledku nemusí prodat ani jeden produkt. Proto je také s většinou webů spojena i tvorba eshopů. Opět je dobré si s jejich tvůrcem stanovit konkrétní očekávání.

A vašemu vstupu na internet již nic nebrání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *