IT zlepšují celou řadu odvětví – nově zrychlují a zefektivňují práci revizních techniků

Práce revizního technika je velice náročná a přitom rutinní činnost, která doslova volala po zefektivnění. Díky software INSPECTO lze nyní vyhotovovat revizní správy mnohem rychleji a s výrazně menší námahou.

Dojít ke klientovi, pořídit podklady a dokumentaci, pak to v kanceláři přepracovat do finální revizní zprávy. Pokud šlo vše dobře, už revizní technik podruhé ke klientovi nemusel. I když dost často mu na místo ještě vezl finální zprávu. Dnes může být vše jiné. Revizní software INSPECTO totiž umožňuje revizní zprávu zpracovat přímo na místě. Proč to dříve nešlo a nyní ano?

INSPECTO nabízí přístup k datům i usnadnění vyplňování revizní zprávy

Dělat revize znamená mít přístup k rozsáhlému závadovníku, ale i k příslušným ČSN normám. Vypracovat revizní zprávu je poměrně časově náročná činnost. Nejde o žádný jednostránkový dokument. Mnoho činností je ale opakovaných. Často nám třeba chybí archivy starých zpráv, a tak s novou začínáme zcela od začátku, přitom 95 % věcí je stejných. To vše řeší INSPECTO.

Revizní software INSPECTO pomáhá každému technikovi budovat přehlednou databází klientů i měřidel. Archivovány jsou rovněž jednotlivé revizní zprávy. Technik má díky programu přístup k databázi závad s více než 20 000 položkami. Revizní zprávy v systému existují jako šablony, které stačí vyplnit a doplnit příslušnými citacemi ČSN.

Funguje i na chytrých telefonech

Software INSPECTO dokážete obsloužit z běžného počítače či notebooku, ale i z tabletu či z mobilního telefonu běžícího na Androidu. Technik dokáže celou zprávu vypracovat i na chytrém telefonu, a to přímo na místě revize bez zbytečného zdržování se. Výslednou revizi je možné přeposlat e-mailem i vytisknout. Podepsat ji lze vytištěnou ručně, nebo elektronickým podpisem.

Pro jaké oblasti může být revizní SW INSPECTO použit?

V současnosti je software zaměřen na revizi vyhrazených technických elektrických zařízení a oddíly Elektroinstalace, Elektrické stroje, Elektrické spotřebiče, Zařízení pro obloukové svařování a Systém ochrany před bleskem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *