IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Internet a připojení

Připojení k internetu je v dnešním světě naprostá nutnost, bez které se obejde málokdo. Lidé jej využívají čím dál tím častěji. Je naprosto nezbytně nutnou součástí našeho pracovního i soukromého života. Proto je důležité si uvědomit, že kvalitní připojení k internetu může Váš život neuvěřitelně usnadnit a zrychlit. Koho by bavilo sedět a vyčkávat u načítající se obrazovky do nekonečna? Já si myslím že nikoho.

připojení internet

Proto je velmi dobře dávat dobrý pozor při výběru internetového poskytovatele. Většina koncových uživatelů si vybere připojení k internetu od některého z tří předních operátorů. Málokdo prozkoumává trh a hledá výhodné nabídky od menších poskytovatelů. Přitom právě nabídky menších poskytovatelů internetu bývají opravdu výhodné. My se dnes podíváme na zoubek jednomu menšímu poskytovateli internetu z Prahy, jehož nabídky vás zajisté ohromí.

Společnost internet Praha

Internet Praha je malý poskytovatel, co se snaží dohnat svojí velkou velkou konkurenci zejména výhodnými cenami a skvělým zákaznickým servisem. Nejdříve se podívejme na jejich první položku a tou jsou ceny. Internet Praha nabízí naprosto bezkonkurenční ceny ve výši 449 Kč za strhujících 40Mb/s. Ano čtete správně. Takto rychlý internet vám zkrátka nikdo jiný nenabídne. Samozřejmě mají i další, levnější balíčky. U nich ovšem není cenový rozdíl už tak zajímavý.

Free-Internet-LAN-cable

Takovou rychlost ocení každý, kdo pracuje s internetem na profesní úrovni. Můžete stahovat i nahrávat soubory o naprosto neuvěřitelné rychlosti. Samozřejmě takovou rychlost ocení i fanoušci PC her, jelikož díky datové rychlosti mohou svojí hru značně zlepšit. A to ani nezmiňujeme to, že můžete velmi jednoduše stahovat filmy, hry i hudbu ve velmi dobré rychlosti.

Samozřejmě, taková rychlost není vhodná pro každého a ne každý jí využije zcela naplno. A právě pro ostatní jsou zde další výhodné datové balíčky, s nižší rychlostí, ale i za nižší částku. Tudíž si u této společnosti najde vhodné připojení k internetu skutečně každý. Proto neváhejte a připojte se k nám. 


Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...

Jak na efektivní SE

Optimalizace pro vyhledávače už dnes není pro většinu lidí pohybujících ...