Hrajeme počítačové hry

Jsou lidé, kteří jsou nadšenci do hraní počítačových her a vyznají se i v hardwaru. Vybírají si sami různé komponenty a počítač obměňují podle aktuálních potřeb. To však vyžaduje neustálé sledování problematiky, protože když zamrznete na půl roku na jednom bodě, jste už úplně, jak říká, mimo mísu. Je ale spousta lidí, kteří si rádi zahrají kvalitní hry a přitom nemají potřebu každý týden rozdělávat počítač a měnit grafickou kartu nebo přidávat RAM. Pro takové hráče je ideální pořídit si již předem připravené a vyzkoušené herní sestavy.

Vybíráme herní PC sestavu

Možností existuje celá řada, záleží na vašich prioritách, potřebách a samozřejmě také rozpočtu. Nebudeme se zabývat těmi nejzákladnějšími, ty stačí pouze velmi nenáročným hráčům s minimálními požadavky. Pro skutečné hráče jsou určeny PC sestavy k hraní současných her Falcon. Ty už zvládají i vyšší nastavení náročnějších her a umožní vám v omezené kvalitě hrát i ty nejnáročnější současné hry. O úroveň výš jsou herní sestavy Leopard, které disponují již tak vyspělými komponenty, že poskytují komfortní hraní i těch nejnáročnějších moderních her bez sekání obrazu a to i v maximálním nastavení.

Ještě vyšší řadu představují PC sestavy Wolf. Jejich výkon je natolik velký, že představují potenciál i do budoucna při současném vývoji PC her. Herní sestavy Wolf nabízí nejen SSD disky, výkonné procesory, ale také velkokapacitní RAM, které oproti dnešní náročnosti her mají ještě rezervu. Nejnáročnějším hráčům jsou určeny herní sestavy Panther a Zombie Machine, které patří k absolutní špičce, co se týká výkonnosti herních PC zejména díky vysokému rozlišení. Oslnivý výkon, vysoké rozlišení a rychlost PC zaručuje skvělý zážitek z hraní počítačových her i pro ty nejnáročnější hráče. Neslevujte ze svých nároků a vyberte si to nejlepší přesně pro vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *