IT Návody

Návody pro základní i pokročilou práci s počítačem!

Havarijní pojištění přes internet snadno a rychle

Pojištění motorového vozu dnes patří k povinnostem naprosté většiny zodpovědných řidičů. Díky němu předejte nezáviděníhodným problémům v případě nehody. Mnoho řidičů, jež bohužel havarovalo, si až v tento moment uvědomilo výhody havarijního pojištění. O vše se totiž postarala pojišťovna.

Finanční náhrada od pojišťovny není nikdy na škodu!

Havarijní pojištění pokryje veškeré škody, jejichž vznik řidič daného vozidla neměl možnost sám ovlivnit. Také pokrývá škody, kterým byla možnost předejít nebo je alespoň částečně řidič mohl ovlivnit. V případě, že právě vy se stanete obětí nehody a zároveň jste ji nezpůsobili, nehodu hradí viník, pokud je znám. Havarijní pojištění vám pomůže částečně nebo zcela uhradit výdaje, které jsou způsobeny živelnými pohromami, katastrofami nebo vandalismem. Vyloučené z něj však většinou bývá funkční namáhání, přirození opotřebení, nesprávná obsluha nebo také zanedbaná údržba způsobené řidičem vozidla. V případě, že škodu zaviníte pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky, finanční náhrada vám nebude vyplacena.

Pokud je vaším přáním mít vše pod kontrolou a pod správou pojišťovny, nabídka pojišťoven se také vztahuje na pojištění pro různé nečekané události: jako krupobití, bouřky, pád kamení, sesuv půdy, tlak sněhu a mnohé další. Pojištění proti odcizení je však potřeba zajistit zvlášť.

Zařídit si můžete své havarijní pojištění online bez nervy drásajících front na pobočkách pojišťovny. Je to velice rychlé a ušetří vám to spoustu času a také za výhodné ceny. Pro lepší přehled doporučujeme srovnání pojištění online přímo na webových stránkách Klikpojisteni.cz.

1 komentář zatím.

  1. Martin napsal:

    Někdy stačí i připojištění k povinnému ručení, které proplatí škody i na našem vozidle. Finančně se to vyplatí.


Hrajeme počítačov

Jsou lidé, kteří jsou nadšenci do hraní počítačových her a ...

Jak stahovat hudbu z

Poslouchat hudbu na YouTube je skvělé, dokud sedíte u počítače. ...

Proč vybavit vozov

V dnešní době se stávají palubní kamery nezbytnost. Vyrazit můžete sice i ...

Jak si poradit s onl

V rámci online nakupování přes internet se dnes dá pořídit ...

Proč vám PPC rekla

Většina drobných podnikatelů podle průzkumů raději utrácí za PPC reklamu ...