BLUEJET – systém řízení obchodního týmu s nekonečnými možnostmi

BLUEJET je český CRM systém, je to vysoce kvalitní software, bez kterého si již jeho uživatelé neumějí představit řízení obchodu. BLUEJET je online na internetu, proto je přístupný kdekoliv a kdykoliv. Nemusíte tedy nic složitě instalovat. Cenově je rozhodně dostupný.

Česká kvalita za dostupné ceny

Velkou předností je český výrobce výše uvedeného produktu. Samozřejmostí je tedy čeština, či napojení na české webové služby jako je ARES, creditcheck.cz apod.

Přednosti, které si naprosto zamilujete

Cílem CRM BLUEJETU je pomoc obchodním týmům mapovat nové klienty, sledovat stávající zakázky a pracovat s klienty efektivním marketingem. Je vhodný pro řízení obchodu a všechny složky, které obchod zaštiťuje. Nabízí celou řadu užitečných a provázaných funkcí. Práce s tímto softwarem je velmi rychlá a efektivní. Data jsou zcela v bezpečí, není třeba se bát zneužití či odcizení.

Bezkonkurenční návaznost na hojně používané programy a databáze

Mimo to zahrnuje také systém na organizaci času, díky kterému si můžete organizovat schůzky. Dobré je, že můžete vypínat a zapínat jednotlivé části. Možné je napojení na takové systémy jako je Helios, QI, K2, BusinessWin, Navision, SAP, apod. Popřípadě návaznost na účetní systémy, jmenujme se ty nejznámější: Money S3, Money S5, Pohoda apod. Revoluční je možnost připojení na docházkový systém nebo GPS.

Potěší vás také snadným a přehledným ovládáním

Pracovat s ním je skutečně radost. Nemusíte se učit nic složitého. Práce z BLUEJETEM je snadná jako procházení webových stránek. Zkombinujte mnoho věcí dohromady a ušetřete drahocenný čas, který se vždycky hodí.

http://www.bluejet.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *