O webu

Web IT Návody, je portál, který nabízí mnoho návodů z oblasti počítačů a další pravidelně přibývají, takže zde vždy najdete něco nového, co vám může práci s vaším PC ulehčit.

Tento web je určen jak úplným začátečníkům, kteří se zde dozví vše o základní práci s počítačem, tak pro zkušené uživatele, kteří si chtějí rozšířit obzory a prohloubit své vědomosti. Návody jsou doplněny unikátními obrázky, které usnadní porozumění, případně instruktážními videi.

Operační systémy

Zaměřujeme se samozřejmě na systém Windows a to především na nejnovější verzi Windows 7. To ovšem neznamená, že opomíjíme ostatní operační systémy, jako Linux nebo Mac OS. V případě potřeby uvádíme srovnání či stručný návod. Jsme součástí sítě magazínů, které se specializují na IT oblast, takže návody pro Mac najdete na Apple Magazínu, sesterském webu.

Pokud však například stále používáte některou ze starších verzí, jako Windows Vista či Windows XP, pak i vy se můžete návody řídit. Mnoho postupů je totožných a některé navíc nejsou závislé na operačním systému.

Provozovatel:

Jiří Rostecký

IČO: 87538911

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *